otevřít fotogalerii 05.03.2011 Masopust 2011 Masopust byl letos bez sněhu, krásný slunečný. Začali jsme ráno okolo desáté v Mezihoří v Kulturním domě, pokračovali do Phova, pak přejeli do Žíňan a nakonec ukončili průvod odmaskováním v Žíňánkách ve vinárně v čp. 10. Průvod letos vedl principál ze Žíňánek - Řepásek
otevřít fotogalerii 26.02.2011 s divadlem za vínem na Vrbici divadelní soubor Kašpaři z Mezihoří uspořádal zájezd na Moravu do obce Vrbice, kde uspořádali společně s místním ochotnickým spolkem "Okolo Luže" komponované divadelní odpolende. Během dne proběhla také exkurze po místních sklepech. Večer jsme strávili posezení ve sklepě u strýca Milana Tomešky. K poslechu, společnému zpěvu i tanci nám hrála výborná cimbálová muzika.
otevřít fotogalerii 28.01.2011 Dívčí válka - zkouška Divadelní soubor Kašpaři z Mezihoří zkouší novou divadelní hru Dívčí válka od Františka Ringo Čecha - premiéra celé hry je plánována na 21. května 2011 v Mezihoří.
otevřít fotogalerii 18.09.2010 Babí léto 2010 II. ročník Babího léta se vydařil - počasí nám přálo, zasoutěžili jsme si, pobavili jsme se, dobře jsme se měli. Poděkování patří všem, kdo přiložili ruku k dílu a pomohli s přípravami i organizací dne. Zapojili se všechny spolky a skupiny z Mezihoří, od hasičů a divadleníků, přes šipkaře a volejbalisty až po lízníky :-)
otevřít fotogalerii 04.09.2010 brigáda v Mezihoří Sobotní brigáda - úklid na návsi a vybudování základů pro zázemí hřiště v Mezihoří. Výdělek brigády ve prospěch Mezihořského babího léta
otevřít fotogalerii 26.06.2010 Dívčí válka - 650 let Soběhrd Kašpaři z Mezihoří si připravili pro oslavy 650 let historie Soběhrd ukázku z divadelní hry Dívčí válka.
otevřít fotogalerii 20.06.2010 Petanque mezi kopci 2010 Dne 20.6.2010 se odehrál na hřišti v Mezihoří turnaj v petanque, hraný pod názvem I. Petenque Mezi Kopci 2010. Do soutěže se přihlásilo 8 dvojic. Nejprve se hrálo ve skupinách, z kterých postoupili všichni do pavouka. Výsledky čtvrtfinále: PPK Nové Městečko – Tygříci 8:2, ZOO – Vlasáci 7:5, Kanáři Benešov – Bezva Mezihoří 3:7, Maliny – Berušky 1:13. Semifinále dopadlo: PPK Nové Městečko – ZOO 12:2, Bezva Mezihoří – Berušky 8:6. Ve finále po boji zvítězilo PPK Nové Městečko nad Bezva Mezihoří 6:5, třetí místo získalo ZOO, když zdolalo 4:3 Berušky. Ještě kompletní pořadí turnaje a sestavy družstev: 1. PPK Nové Městečko (Perner Patrik, Žák Michal), 2. Bezva Mezihoří (Bezděk Vladimír, Zvára Mirek), 3. ZOO (Hanzlová Milada, Hanzlová Mirka), 4. Berušky (Pluháčková Jana, Pluháček Jiří, Pluháček Tomáš), 5. Kanáři Benešov (Zvárová Eliška, Zvára Roman), 6. Tygříci (Jamrich Daniel, Tran – chi Robert), 7. Vlasáci (Vlasáková Pavlína, Vlasák Vladislav), 8. Maliny (Dadová Nikita, Tran - chi Miriam).
otevřít fotogalerii 19.06.2010 Dětský volejbalový turnaj 2010 II. ročník dětského volejbalového turnaje v Mezihoří. Celkem se turnaje účastnila 4 družstva, Mezihoří obsadilo 2 místo
otevřít fotogalerii 18.06.2010 Dívčí válka - zkouška divadla Kašpaři z Mezihoří zkouší novou divadelní hru, tentokrát je to Dívčí válka od Františka Ringo Čecha. Ukázku ze hry připravujeme pro oslavy 650 let historie obce Soběhrdy - 26.června 2010
otevřít fotogalerii 29.05.2010 Májové volejbalové Mezihoří 2010 Uspořádali jsme v Mezihoří II. ročník turnaje "Májové Volejbalové Mezihoří". Účastnilo se celkem 8 smíšených týmů (2 ženy + 4 muži) - Čerčany ZG, Čerčany Kysela group, Lodyhy Praha, Nespeky, Pondělní sešlost Benešov postavila 2 družstva, Týnec nad Sázavou a Mezihoří. Domácí družstvo vybojovalo v turnaji 4. místo. Počasí nám přálo a turnaj se vydařil :-)
otevřít fotogalerii 13.02.2010 Masopust 2010 Masopust byl letos opět krásně bílý, sněhu je letos požehnaně (kdo to má pořád odhrabovat) a tak byl masopustní průvod opět na sněhu. Začali jsme ráno okolo desáté v Phově, pokračovali do Mezihoří, pak přejeli do Žíňan a nakonec ukončili průvod odmaskováním v Žíňánkách. Průvod letos vedl principál z Mezihoří - Milan Potůček
otevřít fotogalerii 02.01.2010 Novoroční turnaj ve volejbale II. ročník novoročního turnaj ve volejbale v Čerčanech, , kterého se letos účastnili 4 družstva - Čerčany A a B, Popovice a Mezihoří.
otevřít fotogalerii 01.01.2010 Novoroční výlet na Krásnou horu Tradiční novoroční výlet z Mezihoří na Krásnou a zpět, spojený s opékáním špekáčků. Letošní výšlap už byl v pořadí pátý a celkově se ho účastnilo cca 20 lidí.
otevřít fotogalerii 05.12.2009 Mikulášský turnaj 2009 V Čerčanech proběhl Mikulášský volejbalový turnaj, kterého se zúčastnilo celkem 5 smíšených družstev. Mezihoří dokázalo postavit do turnaje 2 smíšená družstva :
Mezihoří A - "Háďata" - Bára a Zuzka Tichá, Katka Pluháčková, Zdenek a Kryštof Humplovi, Martin Bednář
Mezihoří B - Veronika Pilařová, Jitka Bednářová, Eliška Vlasáková, Vláďa Bezděk, Vláďa Vlasák a Jirka Pluháček
otevřít fotogalerii 28.11.2009 Podzimní brigáda 2009 Protože bylo potřeba dokopat příkop pro vodu v budoucím zázemí hřiště, svolali jsme malou brigádu. A když už se sešli lidé, udělali jsme rovnou údržbu povrchu hřiště hlavně kolem krajů, vyrovnání terénu na dětském hřišti a ostříhali jsme keříky kolem (po dohodě s odborníky zahradníky)
otevřít fotogalerii 19.09.2009 Babí léto 2009 Divadlo, hudba, sport - rozloučili jsme se s létem po svém :-)
Na exhibici k nám přijali pozvání také reprezentanti a ligoví hráči házené
otevřít fotogalerii 12.09.2009 Čerčanská šavle 2009 Již třetí naše účast na turnaji Čerčanská Šavle - tentokrát 11. ročník. Hrálo se oproti loňsku venku, sešlo se celkem 8 družstev, hráli jsme na 2 skupiny. Ve skupině jsme se střetli s družstvy Čerčan, Nespek a Novým Městečkem. V silném obsazení turnaje a oslabeni o některé hráče jsme nakonec obsadili 7. místo.
otevřít fotogalerii 05.09.2009 Krhanice 2009

V Krhanicích na záčátku září jsme se zúčastnili již podruhé turnaje pořádaného místními volejbalisty a tělovýchovnou jednotou. Turnaje se zúčastnilo 5 smíšených družstev - Krhanice, Týnec nad Sázavou, Mezihoří, Lodyhy říčany a Vrané nad Vltavou.- naše sestava - Kačka Pluháčková, Eliška Vlasáková, Jitka Bednářová a Veronika Pilařová (obě nová posila našeho klubu - z Mrače), Martin Tůma, Vláďa Bezděk, Vláďa Vlasák, Martin Bednář a Jirka Pluháček. - měli jsme tentokrát nejpočetnější družstvo na turnaji.
Během dne nás provázel velmi silný vítr a zrána také trochu mrholení, přesto se ale celý turnaj podařilo do odpoledne odehrát. Pro družstvo Mezihoří to byl další úspěšný turnaj - vybojovali jsme 2 místo.

otevřít fotogalerii 25.07.2009 Milovanice 2009

V Milovanicích na hřišti proběhl další ročník tradičního turnaje "O pekáč buchet makových" Turnaje se zúčastnilo celkem 5 smíšených družstev - Milovanice, Čerčany, Mezihoří, Postupice a Krhanice.- naše sestava - Bára a Zuzka Tiché, Vendula Macháčková, Martin Tůma, Vláďa Bezděk, Vláďa Vlasák, a Jirka Pluháček.
Během dne nás sice párkrát pořádně sprchlo, přesto se ale celý turnaj podařilo do odpoledne odehrát. Pro družstvo Mezihoří to byl další úspěšný turnaj - podařilo se nám zvítězit.

otevřít fotogalerii 11.07.2009 Mezihořská volejbalová noc

V sobotu večer a v noci proběhl u nás na hřišti v Mezihoří I. ročník netradičního turnaje "Mezihořská volejbalová noc". Turnaje se zúčastnilo celkem 6 smíšených družstev - Čerčany, Čerčanské matky a otcové, Pondělní sešlost Benešov, Týnec nad Sázavou, Postupice a Mezihoří.
Družstvo Mezihoří zvítězilo - naše sestava - Eliška Vlasáková, Kačka Pluháčková, Bára a Zuzka Tiché, Vendula Macháčková, Martin Tůma, Marek Škrna, Vláďa Vlasák, a Jirka Pluháček.

otevřít fotogalerii 09.06.2009 Poprask na Laguně - Vyšehrad

Komedii Poprask na Laguně jsme uvedli v první repríze na Vyšehradě v rámci festivalu divadla a hudby Vyšehraní 2009. Návštěva divadla byla cca 200 diváků, podle ohlasů bylo představení velmi pěkné, diváci se bavili celou dobu.
.... Kašpaři z Mezihoří dobyli Prahu :-)

otevřít fotogalerii 06.06.2009 Dětský volejbalový turnaj

Uspořádali jsme pro děti do 16ti let volejbalový turnaj trojic, účastnili se družstva Pondělní sešlost Benešov, Čerčany A, Čerčany B a Mezihoří. Turnaj se vydařil, mladí účastníci usilovně bojovali o medaile a věcné ceny. Vítězem turnaje se po finálovém zápase mezi Čerčany A a Benešovem stalo družstvo Pondělní sešlost Benešov.

otevřít fotogalerii 30.05.2009 Poprask na Laguně - premiéra

Komedii Carla Goldoniho uvedli v premiéře "Kašpaři z Mezihoří" v sobotu 30. května odpoledne od 16:00. Hlediště bylo vyprodáno - celkem 102 platícími diváky. Poděkování patří režisérovi, Vláďovi Bezděkovi, který nás dovedl až k premiéře, ale také Daniele Trnkové za přípravu kostýmů a výbornou inspici, Honzovi Špaškovi a Zdeňku Krejcárkovi za návrh a vytvoření scény, technikům Jardovi Vilímkovi a Vaškovi Trnkovi, zvukaři Mirkovi Rezkovi, Janu Střížovskému, který nám složil hudbu k představení.

otevřít fotogalerii 30.05.2009 Poprask na Laguně - v zákulisí

Co se dělo v zákulisí během uvedení premiéry komedie Carla Goldoniho - Poprask na Laguně

otevřít fotogalerii 23.05.2009 Májové Volejbalové Mezihoří 2009

Uspořádali jsme na novém víceúčelovém hřišti v Mezihoří 1. ročník turnaje "Májové Volejbalové Mezihoří". Účastnilo se celkem 7 smíšených týmů (2 ženy + 4 nmuži) - Čerčany ZG, Lodyhy Říčany, Nespeky, Nové městečko, Pondělní sešlost Benešov, Týnec nad Sázavou a Mezihoří. - naše sestava - Eliška Vlasáková a Iva Pěkná, Vladimír Bezděk, Marek Škrna, Vladislav Vlasák, Vladimír Podroužek a Jirka Pluháček. Počasí nám přálo a turnaj se vydařil :-)

otevřít fotogalerii 30.04.2009 Čarodějnice 2009 Ač nám na začátku počasí moc nepřálo a hned poté, co jsme postavili májku, začalo pršet, vytrvali jsme. Kolem deváté ustal déšť a letošní čarodějnice na návsi vzplanula. Čekala nás dlouhá noc, bychom také uhlídali májku před pokácením až do rána (jak je vidět z fotek před požární zbrojnicí v závěru fotogalerie)
otevřít fotogalerii 30.04.2009 příprava a stavění májky Máme konec dubna, je těsně před 1. májem a proto správný čas na postavení májky. Tak jsme společnými silami připravili a postavili tento symbol máje. Nicméně nejen postavit, ale také uhlídat před cizími, kteří měli jistě zálusk nám ji pokácet, během noci na 1. května bylo zapotřebí. Jak jsme hlídali je vidět v závěru fotogalerie noci s pálením čarodějnic.
otevřít fotogalerii 18.04.2009 brigáda pod Vápenkou II. Jaro už je v plném rozkupu a je potřeba dodělat prořezávku kolem cesty na Vápenku.Tentokrát jsme se pustili do střední části, jak nám šla práce od ruky můžete posoudit k příslušné fotogalerie. Zpočátku to zase nevypadalo, ale nepršelo a tak jsme zvládli i prořezané křoví spálit. Poděkování všem, kdo měli čas a chuť přijít a přiložit opět ruku k dílu.
otevřít fotogalerii 14.04.2009 zkouška divadla Kašpaři z Mezihoří zkouší na scéně Kulturního domu v Mezihoří novou divadelní hru "Poprask na laguně" od Carlo Goldoniho. Premiéra na konci května se blíží a tak jsou zkoušky v plném proudu (zkoušíme 2x týdně.)
otevřít fotogalerii 28.03.2009 brigáda pod Vápenkou Už je tady zase jaro, je potřeba uklidit cesty a prořezat keře a stromy kolem nich, aby s dalo dobře projíždět. Tentokrát jsme se vrhhli na cestu pod Vápenkou. Průběh i výsledek práce můžete posoudit k příslušné fotogalerie. Zpočátku to nevypadalo, že bude hezky, ale nakonec se ukázalo sluníčko a byl krásný den. Poděkování všem, kdo měli čas a chuť přijít a přiložit ruku k dílu.
otevřít fotogalerii 21.02.2009 Masopust 2009 Masopust byl krásně bílý, už v týdnu napadlo místy až 30 cm sněhu a tak byl masopustní rej tentokát na sněhu. Začali jsme ráno okolo desáté v Žíňanech, pokračovali přes pole do Žíňánek a na konec doputovali "babosedem" do Mezihoří. Závěrem bylo posezení v kulturním domě. Maškarní průvod letos vedly dvě sličné principálky ze Žíňan.
otevřít fotogalerii 10.-11.01.2009 kolem Chlumu Napadl sníh a okolo Chlumu je vyjetá běžecká stopa. Navíc bylo v sobotu ráno na stromech asi 3cm jinovatky a ukázalo se sluníčko, takže nádhera. Sněhové podmínky jsou zatím příhodné, rozhodli jsme se proto uspořádat také běžecké závody.
otevřít fotogalerii 10.01.2009 kluziště s programem Týden po oficiálním otevření kluziště jsme uspořádali další sobotní odpoledne na ledové ploše na návsi v Mezihoří s doprovodným programem a občerstvením teplými nápoji.
otevřít fotogalerii 03.01.2009 otevření kluziště Oficiální otevření kluziště pro veřejnost 3. ledna od 16:00. Mrzne až praští (teplota je kolem - 7 stupnů) a tak teplý čaj, horké jblko nebo grog přijde k duhu. Děti si tak mohou užít večerního bruselní ještě před koncem vánočních prázdnin. (pozn. Den na to v neděli 4. ledna začal padat sníh a za noc napadlo skoro 25 cm nového sněhu)
otevřít fotogalerii 03.01.2009 Novoroční turnaj Turnaje v %Cerčanech se účastnili 4. družstva (Čerčany A, Čerčany B, Bzenec a Mezihoří. Hrálo se systémem každý s každým a pak 3. a 4. o třetí místo, 1. a 2. o první místo. Přesto, že jsme v závěrečném zápase o 3. místo podali velmi dobrý výkon proti Čerčanům B a vyhráli 2. set, tie-break nakonec rozhodl o naší prohře 1:2 na sety. Hlavním naším cílem bylo odehrát turnaj s novým herním systémem (4 na příjmu, blokař na středu, nahrávka zprava, zadní krajní vykrývají za blokem). Zorientovat se na síti bylo občas problematické, ale pomohla nám i posila z Krhanic Lenka Baldová, která už s tímto systémem má zkušenosti.
otevřít fotogalerii 31.12.2008 Silvestr 2008 Společná oslava Silvestra a příchodu Nového roku 2009 ve výčepu kulturního domu v Mezihoří.
otevřít fotogalerii 29.12.2008 ledování kluziště První zkušební ledování plochy kluziště na návsi od 29.12.2008 na ploše víceúčelového hřiště. Počasí nám přeje, mrzne, a teplota by měla vydržet pod bodem mrazu přibližně do 19. ledna 2009. Poděkování patří Mezihořským a Soběhrdským hasičům, kteří pomohli připravit ledovou plochu na hřišti.
otevřít fotogalerii 05.12.2008 předvánoční posezení žen Tradiční předvánoční posezení žen a výměna receptů nejen na vánoční cukroví. A bylo se na co koukat a co ochutnávat. Muži byli jako každý rok také zváni. Opět tentokrát dorazil na návštěvu Mikuláš a andělem a čertem.
otevřít fotogalerii 29.11.2008 Čerčanská šavle 2008 Již druhá naše účast na turnaji Čerčanská šavle - tentokrát šlo o jubilejní 10. ročník. Hrálo se oproti loňsku později - konec listopadu - a v tělocvičně. V silném obsazení turnaje (Čerčany, Sázava, Nespeky, Mezihoří) jsme nakonec obsadili 4. místo.
otevřít fotogalerii 25.10.2008 turnaj v Petangu První zkušební 1. ročník turnaje v Petangu na ploše víceúčelového hřiště v Mezihoří. Pořádajícím byl Darts Club Mezihoří. Počasí nám opravdu přálo. Výsledky turnaje jsou k dispozici na stránkách Darts Club Mezihoří. Poděkování Mirkovi Zvárovi za uspořádání turnaje.
otevřít fotogalerii 28.09.2008 údržba stříkačky Týden po slavnostech 580 let Mezihoří - bylo potřeba provést údržbu (vyčištění a namazání) historické stříkačky SDH Mezihoří. Ondra a Vojta Hradeční to udělali opět důkladně a pořádně. Za péči o stříkačku zaslouží velké poděkování. My ostatní jsme jen se zájmem přihlíželi.
otevřít fotogalerii 20.09.2008 oslavy 580 let Mezihoří Do přípravy i realizace oslav výročí 580 let Mezihoří se zapojily všechny spolky a sdružení Mezihoří. Byl to den plný sportu, kulturních i společenských akcí(sportovní turnaj ve futsalu, volejbalová exhibice, hudební koncerty skupiny Rivus a písničkáře Vaška Koubka, divadelní vystoupení spolků Máj a Černý Petr)
otevřít fotogalerii 23.08.2008 Krhanice 2008 Volejbalový turnaj smíšených družstev (4 muži + 2 ženy), turnaje se účastnilo 5 družstev (Krhanice, Vrané nad Vltavou, Mezihoří, Šamani, Týnec nad Sázavou). podařilo se nám 2x vyhrát a získali jsme tak 3. místo . Vitězem se stalo družstvo Týnce nad Sázavou.
otevřít fotogalerii 21.06.2008 Milovanice 2008 Volejbalový turnaj O pekáč buchet makových smíšených družstev (4 muži + 2 ženy) v krásném prostředí vesničky Milovanice uprostřed Středočeského kraje.
otevřít fotogalerii 31.05.2008 O Sázavského kapra 2008 zúčastnili jsme se 1. ročníku turnaje smíšených družstev (4 muži + 2 ženy). Celkem se turnaje účastnilo 5 družstev (Čerčany, Bzenec, Postupice, Milovanice a Mezihoří), ze 4 zápasů se nám podařilo 1 vyhrát a získali jsme tak 4. místo.
otevřít fotogalerii 30.04.2008 Čarodějnice 2008 Letošní čarodějnice proběhly na návsi za bohaté účasti lidí z Mezihoří a jejich přátel.
Čarodějnice zaplanula, jen co pod ní Milan Potůček škrtnul sirkou.
otevřít fotogalerii 19.04.2008 jarní brigáda 2008 Už tady máme jaro, je potřeba udělat na návsi a pod návsí pořádek, uklidit kolem kulturáku. Čeká nás v létě modernizace hřiště, uklidili jsme dřevo pod návsí a už trochu připravili ohěň na čarodějnice.
Otočili jsme a trochu posunuli dětské prolézačky, aby byly stranou, až bude hořet 30. dubna vatra.
otevřít fotogalerii 24.03.2008 Velikonoce 2008 Na velikonoce jsme vyrazili s dětmi na pochůzku po koledě. Dětem se to velmi líbilo, pro dospělé účastníky to bylo náročné :-)
otevřít fotogalerii 09.02.2008 Masopust 2008 Masopustní průvod začal ráno v 10:00 v Žíňanech. Odtud pokračoval do Žíňánek, zastavili jsme se na chvíli v Soběhrdech, kde měli hasiči zabijačku (letos se Soběhrdy Masopustu neúčastnili) a pak jsem pokračovali na Phov. Průvod byl ukončen v Mezihoří, kde v kulturním domě proběhlo cca kolem půl šesté večer odmaskování.
otevřít fotogalerii 22.09.2007 Čerčanská šavle 2007 Náš první volejbalový turnaj, kterého jsme se účastnili. Abychom důstojně reprezentovali Mezihoří nejen hrou, ale i zhledem, Honza Špaček navrhl naše logo a nechali jsme si vyrobit vlastní dresy. Podařilo se nám porazit Postupice, zápas s Čerčany byl velmi vyrovnaný, nezvládli jsme ale koncovku. Nakonec jsme obsadili krásné 4. místo.
otevřít fotogalerii 13.08.2005 Královna koloběžka Divadelní představení spolku Kašpaři z Mezihoří v létě 2005 (13. srpna 2005) v Žíňanech na pouti pod lipami.